Search on: sprowadzanie 02 sprowadzanie 03

Procedury importu

import motocykli z ameryki

 1. Klient samodzielnie lub z naszą pomocą szuka motocykla z USA.
 2. Firma ROKO Karol Spendel sprawdza dany motocykl z USA. ( Na miejscu w USA jest możliwość wykupienia szczegółowego przeglądu  motocykla u rzeczoznawcy- koszt 200 usd )
 3. Następnie w imieniu klienta dokonujemy zakupu wybranego motocykla z USA.
 4. W ciągu 2 dni roboczych, od momentu zakupu motocykla w USA klient ma obowiązek do wpłacenia na konto w USA pozostałej sumy pieniędzy w dolarach amerykańskich za motocykl z USA + koszty import_u motocykla z USA do Europy. Dodatkową opcją klienta może być skorzystanie z pieniędzy firmy ROKO za całość tranzakcji. Firma w tym przypadku pobiera dodatkową prowizję 600 USD. ( W tym wariancie klient rozlicza sie w Polsce przy odbiorze motocykla )
 5. Po zapłaceniu motocykla, kupiony motocykl w USA  zostaje przetransportowany z ubezpieczalni na nasz plac w CA, NY, TX lub IL, w zależności gdzie ma bliżej do portu załadunkowego.
 6. W wybranym przez klienta porcie i w jego imieniu dokonujemy odprawy celnej motocykla. Odpraw celnych dokonujemy w Holandi, Niemczech lub Polsce.
  Koszta portowe ( cło, sad ) klient płaci w firmie ROKO w Orzeszu.
 7. Końcowym etapem jest transport motocykla z portu w Niemczech lub Polsce do siedziby firmy w Orzeszu. Na życzenie dowieziemy motocykl bezpiecznie w każde miejsce Europy.
 8. Klient odbiera motocykl z kompletem dokumentów do rejestracji a jej koszt na terenie Polski wynosi tylko 350zł. + ubezpieczenie. Dla klientów z zagranicy rejestracja w Polsce na Firme Roko kosztuje 100 EURO.
 9. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Posiadamy juz ok 800 zadowolonych klientów.

Karol Spendel

 import motocykli z usa

 

import motocykli ze stanów zjednoczonych

 

sprowadzanie motocykli z usa

 

import samochodów z ameryki

 

import samochodów z kanady

Polecamy:

Import samochodów ze Stanów zjednoczonych

Import motocykli z USA

Import samochodów z kanady

Sprowadzanie samochodów z Ameryki

Sprowadzanie samochodów z Kanady